راهنمای جامع زبان تخصصی برای دانشجویان علوم دامی و دامپزشکی
رستم عبداللهی |
۰۸ تیر ۱۳۹۶

با توجه به اهمیت آشنایی دانشجویان رشته های علوم دامی و دامپزشکی با زبان تخصصی و نبود کتابی جامع و مناسب، اینجانب و همکارانم آقایان دکتر کریم حسن پور و دکتر آرش جوانمرد کتابی را اخیراً چاپ کردیم که مطالعه آن را برای آشنایی بیشتر دانشجویان و محققان محترم با اصطلاحات انگلیسی تخصصی علوم دامی توصیه می کنیم.

کتاب “راهنمای جامع زبان تخصصی”  در ۳۶ قسمت تنظیم شده و در این کتاب سعی شده است مطالبی به زبان اصلی مرتبط با گونه های متنوع از ماهی گرفته تا گاومیش و همچنین تمامی شاخه های علوم دامی مانند تغذیه، فیزیولوژی، بهداشت و اصلاح نژاد گنجانده شود. در انتهای کتاب برای آمادگی دانشجویانی که قصد دارند در مقاطع بالاتر تحصیل کنند انواع مختلف سوالات تستی، تشریحی، نقطه چین و صحیح و غلط گنجانده شده است. ترجمه متون انگلیسی کتاب نیز در انتهای کتاب آمده است. لذا این کتاب هم به عنوان کتابی درسی و هم کتابی برای امادگی در کنکور توصیه می شود.

امیدوارم با نظرات ارزشمند خود ما را در بهبود کتاب یاری دهید.

 
avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
sobhan alamdarرستم عبداللهیبلال خانی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
بلال خانی
بلال خانی

با سلام و تشکر از زحمات شما عزیزان. از آنجائیکه جای یک راهنمای زبان تخصصی در جامعه کاربران علوم دامی کمیاب است لذا چاپ چنین اثراتی بسیار مهم و موثر خواهدبود اما چاپ نمونه سوالات و یا مواردی غیر از ترجمه و توضیح لغات و اصطلاحات در این نمونه اثر زیاد جالب نخواهد بود چراکه با گذشت زمان سوالات و غیره کارایی خود را از دست خواهد بود و بجز افزودن به قطر کتاب چیزی دیگری را برای کاربر نخواد داشت.

sobhan alamdar
sobhan alamdar

با سلام پس لینک خرید یا دانلود کجاست ؟