راهنمای جامع زبان تخصصی برای دانشجویان علوم دامی و دامپزشکی
رستم عبداللهی |
۰۸ تیر ۱۳۹۶

با توجه به اهمیت آشنایی دانشجویان رشته های علوم دامی و دامپزشکی با زبان تخصصی و نبود کتابی جامع و مناسب، اینجانب و همکارانم آقایان دکتر کریم حسن پور و دکتر آرش جوانمرد کتابی را اخیراً چاپ کردیم که مطالعه آن را برای آشنایی بیشتر دانشجویان و محققان محترم با اصطلاحات انگلیسی تخصصی علوم دامی توصیه می کنیم.

کتاب “راهنمای جامع زبان تخصصی”  در ۳۶ قسمت تنظیم شده و در این کتاب سعی شده است مطالبی به زبان اصلی مرتبط با گونه های متنوع از ماهی گرفته تا گاومیش و همچنین تمامی شاخه های علوم دامی مانند تغذیه، فیزیولوژی، بهداشت و اصلاح نژاد گنجانده شود. در انتهای کتاب برای آمادگی دانشجویانی که قصد دارند در مقاطع بالاتر تحصیل کنند انواع مختلف سوالات تستی، تشریحی، نقطه چین و صحیح و غلط گنجانده شده است. ترجمه متون انگلیسی کتاب نیز در انتهای کتاب آمده است. لذا این کتاب هم به عنوان کتابی درسی و هم کتابی برای امادگی در کنکور توصیه می شود.

امیدوارم با نظرات ارزشمند خود ما را در بهبود کتاب یاری دهید.

 

نظر خود را بنویسید ...

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
بلال خانی

با سلام و تشکر از زحمات شما عزیزان. از آنجائیکه جای یک راهنمای زبان تخصصی در جامعه کاربران علوم دامی کمیاب است لذا چاپ چنین اثراتی بسیار مهم و موثر خواهدبود اما چاپ نمونه سوالات و یا مواردی غیر از ترجمه و توضیح لغات و اصطلاحات در این نمونه اثر زیاد جالب نخواهد بود چراکه با گذشت زمان سوالات و غیره کارایی خود را از دست خواهد بود و بجز افزودن به قطر کتاب چیزی دیگری را برای کاربر نخواد داشت.

sobhan alamdar

با سلام پس لینک خرید یا دانلود کجاست ؟